Cenník

Produkty na predaj

Jeden múdry človek raz povedal: 

„Keď si kupujete niečo od umelca, kupujete si niečo viac než len predmet. Kupujete si stovky hodín pokusov a omylov, kupujete si roky sklamania i čistej radosti. Nekupujete si len vec, kupujete si kúsok srdca, kúsok duše a kúsok jeho života.... „

Vyrábam tradičné ľudové hudobné nástroje  - veľké fujary, stredné fujary ,  malé fujarky,  píšťalky, dvojačky, koncovky, aj didgeridoo - austrálsky hudobný nástroj. Na zvukovú kvalitu poskytujem doživotnú záruku.  Ak  práve nemám skladom hotový nástroj podľa vašich predstáv, viem ho vyrobiť v krátkom čase  a preto ma neváhajte  kontaktovať telefonicky 0904 253 104. (  kontaktný formulár je nefunkčný).  

 

Výroba na objednávku

Nástroje sú vyrábané iba ručne, z prírodného a voľne rastúceho dreva /baza čierna, agát, jaseň, javor/ s použitím tradičných metód, teda nie sú sústružené. Vyrábam i fujary skladacie z 2 častí.  Samozrejme  je možné vyzdobiť nástroj i kovovými doplnkami  mosadzou alebo cínom , alebo vyrezať krátke venovanie k jubileu a pod. Je možné dohodnúť individuálnu cenu podľa požiadaviek, napr. s polovičnou výzdobou. Výroba hudobného nástroja trvá priblížne 7-15 dní v závislosti od veľkosti fujary a náročnosti zdobenia

daľšie infomácie, cenník hudobných nástrojov

Okrem výroby fujár ponúkam

Vystúpenia v ľudovom kroji na spoločenských podujatiach, slávnostiach, výstavách, ukážky výroby fujár tradičným spôsobom, kurz hry na fujare.

Rád Vám ukážem tradičný spôsob výroby fujár, píšťal a koncových píšťal, ktorý používam podľa vzoru našich starých majstrov. Ukážky výroby sú spojené s krátkou prednáškou o vzniku a histórii fujár a následne hudobnou ukážkou spevom a hrou na fujare, píšťale, koncovke a drumbli, v trvaní 1,5 – 2 hodín. Ukážky ponúkam v priestore koliby pre skupinu 5 – 12 osôb, alebo vo Vašom priestore pre neobmedzený počet osôb. Pre deti a žiakov MŠ, ZŠ, ZUŠ, DFS – zdarma.

V prípade záujmu Vám pošlem cenovú ponuku.

 • Nástroje
  na objednávku
  do 7-15 dní

 • Možnosť vyryť
  venovanie

 • Píštalky, dvojačky,
  koncovky, didgeridoo

 • Fujary, malé fujarky,
  skladacie fujary

© Copyright 2021 - Roman Kuchta. Všetky práva vyhradené. Webdesign & code SlimCo.eu, administration CMS Made Simple