Cenník

Produkty na predaj

Hudobné nástroje ktoré čakajú len na vás, stačí si len vybrať spomedzi kvalitných ručne vyrobených nástrojov. V ponuke sú veľké fujary, stredné fujary ,  malé fujarky,  píšťalky, dvojačky, koncovky, aj didgeridoo - austrálsky hudobný nástroj.  Ak  práve nemám v ponuke  hotový nástroj podľa vašich predstáv, viem ho vyrobiť v krátkom čase a preto ma neváhajte  kontaktovať telefonicky 0904 253 104 alebo píšte cez kontaktný formulár.

 

Výroba na objednávku

Nástroje sú vyrábané iba ručne, z prírodného a voľne rastúceho dreva /baza čierna, agát, javor/ s použitím tradičných metód, teda nie sú sústružené. Vyrábam i fujary skladacie z 2 častí. Na objednávku je možné vyzdobiť nástroj i kovovými doplnkami / meď, cín/, vyrezať krátke venovanie k jubileu a pod. Je možné dohodnúť individuálnu cenu podľa požiadaviek, napr. s polovičnou výzdobou, alebo iba 1/3 výzdobou. Výroba hudobného nástroja trvá priblížne 7-15 dní podľa veľkosti a náročnosti zdobenia.

daľšie infomácie, cenník hudobných nástrojov
Jeden múdry človek raz povedal: 

„Keď si kupujete niečo od umelca, kupujete si niečo viac než len predmet. Kupujete si stovky hodín pokusov a omylov, kupujete si roky sklamania i čistej radosti. Nekupujete si len vec, kupujete si kúsok srdca, kúsok duše a kúsok jeho života.... „

 • Nástroje
  na objednávku
  do 7-15 dní

 • Možnosť vyryť
  venovanie

 • Píštalky, dvojačky,
  koncovky, didgeridoo

 • Fujary, malé fujarky,
  skladacie fujary

© Copyright 2021 - Roman Kuchta. Všetky práva vyhradené. Webdesign & code SlimCo.eu, administration CMS Made Simple